CASE STUDIES

Odrobina luksusu na wsi

100%
100% zajętości kalendarza w sezonach wysokich
73%
73% zajętości kalendarza w sezonach niskich
9.4/10
Ocena domu na podstawie 78 opinii

Mieć ciastko i zjeść ciastko

Pani Irine ze Szwecji od lat przyjeżdżała z rodziną do Kołczewa na urlop. Małą miejscowość ceniła ze względu na sielski klimat, bliskość do malowniczych jezior i Morza Bałtyckiego. Niedaleko znajdowało się również pole golfowe, na którym mąż Pani Irine uwielbiał spędzać aktywnie czas. Do Renters zgłosiła się 1,5 roku temu – zapragnęła zakupić kawałek ziemi w Kołczewie i wybudować tam swój własny dom, który mogłaby odwiedzać w dogodnych przez siebie terminach, a w pozostałych – wynajmować turystom.

Analiza konkurencji

  • Czy działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji?
  • Jaki charakter mają domy w okolicy?
  • W jakim stopniu zainwestowanie w polepszenie standardu wpłynie na lepszą sprzedaż?
  • Dom, pensjonat, a może szeregowiec?
  • Czy domy w okolicy posiadają dostęp do usług luksusowych typu pokój SPA?
Wyniki w ciągu pierwszego roku wynajmu
100% zajętości kalendarza w
sezonach wysokich
73% zajętości kalendarza w
sezonach niskich
9.4/10 ocena domu na podstawie
78 opinii
Artykuł o domu w magazynie
wnętrzarskim

"Obawiałam się tej inwestycji, ponieważ nie znam języka polskiego, ani polskiego prawa. Renters pomogli mi uporać się ze wszelkimi formalnościami. Ich firma projektowa i ekipa budowlana zrobiła fantastyczną pracę i mój wymarzony dom był gotowy już po niecałym roku. Nasz dom wakacyjny przynosi nam dobry dochód. Nasza rodzina również nie może się doczekać kolejnego przyjazdu!"

Pani Irine

Zakres prac

Ze względu na bariery językowe i odległe miejsce zamieszkania Pani Irine zajęliśmy się wszystkimi formalnościami, projektem i budową domu, aranżacją wnętrz i przystosowanym do chromoterapii pokojem SPA składającym się z jacuzzi i sauny, który znacznie podwyższył atrakcyjność domu.

Sam dom zaś utrzymany w stylu nowoczesnym został podzielony na trzy luksusowe mieszkania z łącznie 3 salonami i 5 sypialniami i pomieścić może 19 osób.

Na podwórku wygospodarowaliśmy strefę parkowania dla trzech samochodów, strefę relaksu i rozrywki w postaci tarasów z meblami ogrodowymi, plac zabaw dla dzieci i strefę grilla z zadaszoną altanką i kamiennym piecem. Położyliśmy również pasy soczyście zielonej trawy, które przyciągają mile oko i fantastycznie wyglądają na zdjęciach.

Wyniki w ciągu pierwszego roku wynajmu
100% zajętości kalendarza w
sezonach wysokich
73% zajętości kalendarza w
sezonach niskich
9.4/10 ocena domu na podstawie
78 opinii
Artykuł o domu w magazynie
wnętrzarskim

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie