Najczęściej zadawane pytania

Kategoria pytań:

Co powinienem przygotować w mieszkaniu przed oddaniem go do Renters?

W zależności od lokalizacji przygotowaliśmy listy kontrolne ze spisem wyposażenia, które powinno znaleźć się na stanie apartamentu przygotowanego pod najem krótkoterminowy. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem i przedstawi szczegóły.

Czy mogę skorzystać z samej usługi sprzątania po pobycie?

Oferujemy kompleksową opiekę nad apartamentem. Ponieważ nie jesteśmy firmą sprzątającą, nie świadczymy wyłącznie usługi sprzątania apartamentów.

Co to jest Renters Prestige?

Renters Prestige to dedykowany program skupiający apartamenty o wysokim standardzie. Odpowiednio wyselekcjonowane mieszkania skorzystają z dedykowanej strony rezerwacyjnej, goście otrzymają status VIP na infolinii oraz inne udogodnienia w przyszłości. Program realizowany jest wspólnie z Homes & Villas by Marriott International.

Co zrobić jeśli nie działacie w mojej miejscowości?

Opcjonalnie oferujemy dla Państwa usługę zarządzania rezerwacjami oraz marketingu internetowego. Renters zajmie się odpowiednią prezentacją mieszkania w sieci, a nasz dział zarządzania przychodami obejmie nadzór nad odpowiednią ceną. Rozliczymy również wszystkie pobyty, do dyspozycji gości udostępnimy naszą całodobową infolinię. Po stronie Właściciela lokalu pozostanie sprzątanie po gościach oraz przygotowanie mieszkania na kolejny pobyt. W celu zachowania wysokich standardów udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych wskazówek związanych z przygotowaniem apartamentu.

Czy zajmujecie się również najmem długoterminowym?

Zarządzamy mieszkaniami również w trybie długoterminowym. Więcej szczegółów tutaj najem.renters.pl

W jaki sposób doręczycie klucze?

Przy drzwiach wejściowych lub w innym łatwo dostępnym miejscu zamontujemy mini sejf na klucze, skąd goście w dogodnej dla siebie porze mogą odebrać klucze do apartamentu. Obsłużymy również Państwa zamek elektroniczny poprzez wygenerowanie kodu.

Jaki jest koszt wdrożenia dla nowego mieszkania?

Przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony Właściciel lokalu nie ponosi żadnych kosztów startowych – sesja zdjęciowa, mini sejf na klucze, pościele oraz ręczniki zakupi na swój koszt Renters.

Ile kosztuje oddanie mojego mieszkania w zarząd?
Za kompleksowe zarządzanie apartamentem Renters pobiera prowizję od wartości netto każdej rezerwacji plus koszty prowizji pobieranych przez portale rezerwacyjne typu Booking.com, Airbnb itp. Wysokość prowizji Renters jest zależna od wielu czynników, jak np. lokalizacja apartamentu. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu sprawdzenia indywidualnej oferty.
Zależy mi na stałych, comiesięcznych kwotach.

W wybranych lokalizacjach możemy zaoferować dla Państwa wynajem na zasadach stałej kwoty czynszu co miesiąc, bez względu na liczbę rezerwacji w tym okresie. Alternatywnie możemy zaproponować wynajem długoterminowy w ustalonych uprzednio stawkach.

Na jakich portalach rezerwacyjnych zamieścicie ogłoszenia?

Nasz zespół ekspertów sporządzi profile i zamieści je na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych: Booking.com, Airbnb, Expedia, TripAdvisor, HomeAway, e-domizil, Atraveo, Holidu, HomeToGo, Ferienhausmiete, Traumferienwohnungen, TUI Villas oraz na wielu pochodnych tych portali. Nasi stali goście korzystają z dedykowanej platformy rezerwacyjnej noclegi.renters.pl. Współpracujemy również z wieloma firmami w zakresie pobytów biznesowych i korporacyjnych.

Jak sprawdzę ilość wynajmów mieszkania w danym miesiącu?

Dla Państwa wygody udostępniamy link do kalendarza on-line, gdzie można na bieżąco śledzić stan wynajmu każdego apartamentu, a także długość pobytów, cenę za nocleg oraz źródło rezerwacji.

Czy mam wpływ na ceny, w jakich wynajmujecie moje mieszkanie?

Nasz zespół ekspertów z działu zarządzania przychodami zapewni stały nadzór nad odpowiednią wysokością stawki za dobę. W oparciu o specjalistyczne algorytmy oraz nasze doświadczenie na rynku, staramy się utrzymać jak najlepsze obłożenie mieszkania przy możliwie jak najwyższych cenach. Chętnie wysłuchamy również Państwa propozycji w tym zakresie.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie