Doświadczenie i pasja w branży turystycznej

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, zajmujemy się tym, co lubimy i robimy to najlepiej.

Z różnymi aspektami branży turystycznej związani jesteśmy już od dłuższego czasu. Nasz wykwalifikowany zespół odbywa cykliczne szkolenia, które gwarantują obsługę na najwyższym poziomie zarówno dla wynajmujących, jak i bezpośrednio dla gości.

49 tys+ obsłużonych rezerwacji Sprawne zarządzanie rezerwacjami to nasza domena
28 mln wygenerowany zysk z najmu Coraz większe zystki dla właścicieli dzięki wytrwałej pracy całego zespołu
45% wzrost wynajmu poza głównym sezonem To, co u innych wydaje się trudne u nas staje się codziennością

Sprawdzone narzędzia i metody działania

Korzystając z naszych własnych narzędzi do wyceny oraz przeprowadzając ekspertyzę rynku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zwiększenie przychodów pochodzących z wynajmu lokalu.

Dodatkowo nasz zespół odpowiedzialny za dekorację wnętrz zadba o to, by każdy apartament prezentował się atrakcyjnie, a nasz fotograf sporządzi fotografie, które umieścimy w przygotowanych przez nas ogłoszeniach na wielu portalach w Internecie.

Dzięki temu Państwa obiekt zachęci do siebie wielu nowych gości, których przybywać będzie także poza wysokim sezonem turystycznym.

1500+ obsłużonych mieszkań Większość mieszkań trafia do nas z polecenia innych właścicieli
39 400 pozytywnych ocen z pobytu gości Jeden z najważniejszych czynników wpływających na lepsze wyniki apartamentu
30+ członków naszego zespołu Zgrany i młody zespół zawsze gotowy do nowych wyzwań

Najwyższy standard obsługi gości

Zadowolenie Państwa gości jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego wszystkie pokoje przygotowujemy zgodnie ze standardami panującymi w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Używamy wyłącznie wysokiej jakości pościeli i ręczników, zadbamy też o uzupełnienie środków higienicznych w łazience.

Nasz zespół pomocy technicznej reaguje szybko na wszelkie pojawiające się usterki, znalezione podczas sprzątania bądź też zgłoszone przez samych gości podczas ich pobytu. Chętnie dzielimy się też naszą wiedzą w zakresie atrakcji znajdujących się w rejonie, w którym obecnie działamy.

Współpraca z Renters to możliwość skorzystania z naszego bogatego doświadczenia, które przekłada się na realne korzyści dla Państwa.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie