Nasze usługi wkrótce w całej Polsce

Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności

W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszymi usługami oraz liczne zapytania z Państwa strony, już niebawem Renters zwiększy swoją działalność na kolejne rejony Polski.

Sprawdź, od kiedy będziemy dostępni w Twoim mieście!

Gdzie już działamy

Polska - wybrzeże i największe miasta

Obecnie zarządzamy ponad 150 obiektami wakacyjnymi w rejonie Wybrzeża – od wysp Wolin i Uznam po Ustronie Morskie. Większość naszej kadry pochodzi z tych rejonów i mieszka tu od lat, dzięki czemu posiadamy bogatą i praktyczną wiedzę związaną z naszą okolicą.

W sumie podjęliśmy już ponad 40 tysięcy zadowolonych gości.

Aktualnie obsługiwane Lokalizacje:

Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Wybrzeże Pomorskie, Zakopane

Rozpoczęcie obsługi w marcu 2019

Niemcy

Następnym etapem rozwoju naszej firmy jest poszerzenie świadczenia usług na Niemcy. Ciągle poszerzamy nasz zespół i odbywamy cykliczne szkolenia, dzięki czemu sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom.

Już wkrótce usługi Renters w pełnym zakresie będą dostępne w największych niemieckich miastach oraz na niemieckim wybrzeżu – wyspach Uznam i Rugia.

Lokalizacje obsługiwane od marca 2019:

Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin na Wyspie Uznam w Niemczech.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie