230+ obiektów wakacyjnych

Od lat działamy aktywnie w zakresie optymalizacji sprzedaży oraz zarządzania cenami dla serwisu Laguna Apartamenty, a uzyskane przez nas wyniki finansowe są znacznie lepsze niż u konkurencji.

Współpracujemy z dużą liczbą portali, na których systematycznie umieszczamy przygotowane przez nas ogłoszenia z ofertami najmu. Dodatkowo jesteśmy wyłącznym partnerem serwisu edom.pl, który obsługuje prywatnych właścicieli obiektów.

Laguna Apartamenty

Portal Laguna Apartamenty od ponad 15 lat profesjonalnie zajmuje się wynajmem apartamentów wakacyjnych w Świnoujściu, jak również mieszkań i domków letniskowych na wyspie Wolin.

15 lat na rynku
27tys+ obsłużonych gości
w 2019 roku
150+ obsługiwanych apartamentów
wakacyjnych
Zobacz obiekty którymi zarządzamy ›

Little Home

Portal Little Home posiada 7-letnie doświaczenie w wynajmie apartamentów na pobyty krótkoterminowe w Gdańsku, Sopocie i Warszawie. W porfolio marki Little Home znajduje się ponad 200 komfortowych i kompleksowo wyposażonych apartamentów w hotelowym standardzie.

7 lat na rynku
15tys+ obsłużonych gości
w 2019 roku
200+ obsługiwanych apartamentów
Zobacz obiekty którymi zarządzamy ›

eDom

Portal turystyczny edom.pl jest certyfikowanym, międzynarodowym systemem rezerwacji domów i apartamentów w całej Europie. Serwis prezentuje oferty największych i najbardziej znanych, europejskich Touroperatorów oraz firm zajmujących się wakacyjnym wynajmem domów i apartamentów oraz kwater.

15 lat na rynku
18tys+ obsłużonych gości
w 2016 roku
570+ obsługiwanych apartamentów
wakacyjnych
Zobacz obiekty którymi zarządzamy ›

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie