Usługi, które zwiększą Twój zysk nawet o 50%

image 9
Projektowanie wnętrz

Renters zadba o piękny wystrój Twoich pomieszczeń

Zespół naszych ekspertów z zakresu urządzania wnętrz sprawi, że Twój dom będzie wyglądał zjawiskowo zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości. Zwiększ swoje przychody aż o 50%!

image 6
Zarządzanie ogłoszeniami

Przyciągnij tak wielu gości, jak to tylko możliwe

Kompleksowo zaprojektowane i odpowiednio umieszczone ogłoszenia przekładają się na wyższą liczbę rezerwacji. Dzięki zleconej przez nas profesjonalnej sesji zdjęciowej Twoje mieszkanie będzie się wyróżniać i zostanie ukazane w możliwie najlepszym świetle.

image 8
Obsługa gości

Twoi goście doświadczą 5⁠-⁠gwiazdkowej gościnności

Dla Twoich Gości oferujemy całodobowy kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Na miejscu czeka na nich powitalny upominek oraz bezpłatne udogodnienia.

przeglad-cen
Zarządzanie cenami

Ceny, które pozwolą zarobić do 50% więcej

Nasz zespół ekspertów każdego dnia bada rynek za pomocą specjalnych narzędzi. Dzięki temu możliwe jest takie ustawienie poziomu cen, by zapewnić wzrost zysku nawet o połowę!

image 5
Utrzymanie i sprzątanie obiektu

Zajmiemy się wszystkim, więc możesz spokojnie usiąść i odpocząć

Nasz wykwalifikowany zespół przygotuje oraz posprząta Twój dom zgodnie ze standardami przyjętymi w 5-gwiazdkowych hotelach. Dostarczymy świeżo wyprasowaną pościel oraz puszyste ręczniki. Nasi fachowcy natychmiast zajmą się wszelkimi usterkami, dlatego pokoje dla gości pozostaną zawsze w jak najlepszym stanie.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie